fbpx

Jak se DONGMA vyrábí?

Jak se DONGMA vyrábí?

Řekli jsme si, že se nemáme za co stydět, a proto přinášíme exklusivní fotky a krátký popis výroby přímo z prostředí naší továrny. Každý má nyní možnost podívat se, jak motorky DONGMA vyrábíme.

První zastavení je u montáže rámu, kde se na jeho konstrukci přidá box na baterii a ložiska řízení. Probíhá zde také kotrola kvality rámu.

Dále je celý rám umístěn na montážní linku, kde se v pracovní době nikdo nezastaví, postupně se na motorku montují vidlice, kola a brzdová soustava.

Potom je celý kus převezen k elekrotechnikovi, který zahájí zapojování celé elektroniky motorky, jsou namontována světla, baterie i tachometr.

Po dokončení instalace elektroniky se na motorku namontují zbývající části, tedy plasty, které dokončí nádherný vzhled motorky.

Poté, když je motorka kompletní, je provedena řada testů, jestli vše funguje jak má, pokud je vše v pořádku přichází na řadu balení a nakládku do kontejneru pro export.

No a nyní jen počkat pár dní, než motorky dorazí do našeho salonu a Ty si je budeš moct vyzkoušet!

Tak naviděnou u nás v salonu.

Tým DONGMA

2 komentáře

Dobry den. A to se tedy vyrabi v jake tovarne ci od jakeho vyrobce? Nebo mate primo tovarnu na hlinsku?

Dobrý den, motorky vyrábíme za účasti českých zaměstnanců v čínské továrně. Ale tím, že se o vývoj a výrobu stará také český tým, není kvalita od českých motorek natolik odlišná. V Hlinsku se motorky pouze skládají z rozložených částí a probíhá zde i jejich kontrola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Language