fbpx

Jak jsou motorky velké?

Jak jsou motorky velké?

Setkali jsme se s mnoha dotazy, jak velké jsou naše motorky. Tady máte odpověď.

Naše motorky nejsou rozhodně žádné malé hračky. Na fotkách se můžete přesvědčit o velikosti motorek.

S mojí výškou 186 cm jsem na motorce DONGMA R1 jen tak tak dosáhnu na zem, protože sedadlo je umístěno ve výšce 81 cm. Její hmotnost je také pozoruhodá, s průměrně velkým akumulátorem se hmostnost vyšplhá na 159 kg.

Motorka DONGMA M6 je o něco málo nižší, ale pořád žádná malá hračka. S výškou sedadla jen o 10 cm nižní než DONGMA R1, tedy 71 cm je stále vhodná pro vysoké řidiče, ale i pro řidiče menšího vzrůstu. A s jejími 89 kilogramy ji tedy nelze povařovat za dětskou hračku.

Pokud se budeme bavit o skútru DONGMA Vespo, potom budete překvapeni jeho velikostí, z fotky barevné varianty pro slečny lze poznat, že motorka je velmi široká i dlouhá a tím pádem pohodlná i pro spolujezdce.

8 komentářů

Hodně štěstí kluci s těmito motorkami …hlavně se předzásobte náhradnimi dily s každou objednávkou,která se bude v průběhu měsiců a dodávek u modelů měnit…tak at jste schopni dodávat správný dil ke správnému modelu motorky…

Dobrý den, mám dotaz – jaké jsou u vás možnosti financovani?
Děkuji za odpověď
Jaromír Baris

Dobrý den, jak je to s jízdou v dešti. U některých elektromotorek je baterie vystavena dešti a nedoporučuje se s ni jezdit v dešti.
Konkretně se chci zeptat na motorku DONGMA M6. Děkuji za odpověd.

Dobrý den mám dotaz ohledně zpětných zrcátek. Oranžová verze M6 ve stejné konfiguraci jako černá a stříbrná verze má zrcátka, ale černá ne. Proč? K čemu mi je, že můžu letět kilem po dálnici, ale vlastně tam podle zákona nemám ani co dělat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Language